TOP 5 miejsc na plaży

Miejsce numer 5


Plaża tuż przy wejściu na plażę nr 21. To tu gromadzi się najwięcej osób oglądających zachód słonca. Jest tu też beach bar "Kontener Dębki", z tarasem na dachu, skąd można podziwiać plażę i przyrodę popijając pyszne napoje - nie tylko bezakoholowe :) 

Miejsce numer 4


Wejście na plażę nr 22. Najwęższe wejście w Dębkach. Najtrudniej do niego dotrzeć przypadkiem, mało osób o nim wie. Ma swój urok, charakter. I jest najpiękniejsze. Miejsce numer 3


Łodzie rybackie w prawo od wejścia nr 19, pomiędzy wejściem nr 18. Łódki widoczne są na każdej pocztówce i na co 4 zdjęciu z Dębek. Są niemal symbolem tej miejscowości. Zobaczycie je od godziny ok 9 rano, bo wcześniej rybacy pływają nimi po morzu. Selfie z łodziami - obowiązkowe :)
Miejsce numer 2


Okolice wejścia nr 26. Przepiękna plaża, dzika, mało uczęszczana. Z centrum Dębek dojdziecie tu w ok 20 minut. Piękne strome wydmy. A widok z lasu na morze - bajkowy !
Ale UWAGA: tuż obok znajduje się plaża naturystów. Wiedzieliście o tym? 
Miejsce numer 1


Nie mogło być inaczej. Pierwsze miejsce zajmuje wejście nr 24 - czyli przecudowne miejsce gdzie rzeka Piaśnica wpada do morza. To absolutny hit na skalę Polski, tak mówią ludzie... My zaryzykujemy stwierdzenie: hit na skalę conajmniej Europy.. Absolutny No 1 w Dębkach 
A jakie są Wasze ulubione miejsca w Dębkach? piszcie w komentarzach...

ZALOGUJ SIĘ JAKO TURYSTA

lub

zaloguj się jako użytkownik w portalach ip:tourism:

Błędny login lub hasło, spróbuj jeszcze raz.

Nie masz konta?

zarejestruj się: (zajmie to ok. 25 sek)

ZALOGUJ SIĘ JAKO BIZNES - WŁAŚCICIEL

OBIEKTU NOCLEGOWEGO, GASTRONOMII, ATRAKCJI
Kliknij tu >>

: Debki.pl!

Kliknij aby zadzwonić
Sukces!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!